CP151188-271
Numer produktu DigiKey
2223-CP151188-271-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP151188-271
Opis
PELTIER, 11 X 8.8 X 2.71 MM, 1.5
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 3,2W przy 27°C 1.5 A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP151188-271 Modele
Kategoria
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C
Wysokość
2,71mm
Prąd - maks.
1.5 A
Napięcie - maks.
3.8 V
Rezystancja
1.93 Ohms
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 11,00mm x 8,80mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, nieuszczelnione
Qmax przy Th
3,2W przy 27°C