CP115035335
Numer produktu DigiKey
2223-CP115035335-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP115035335
Opis
PELTIER, 50 X 35 X 3.35 MM, 11 A
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 106,0W przy 27°C 11 A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP115035335 Modele
Kategoria
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C
Wysokość
3,35mm
Prąd - maks.
11 A
Napięcie - maks.
16.8 V
Rezystancja
1.18 Ohms
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 50,00mm x 35,00mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, uszczelnione - silikon RTV
Qmax przy Th
106,0W przy 27°C