CP105559415
Numer produktu DigiKey
2223-CP105559415-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP105559415
Opis
PELTIER, 55 X 59 X 4.15, 10 A, W
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 140,0W przy 27°C 10 A
Kategoria
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C
Wysokość
4,15mm
Seria
Liczba stopni
1
Prąd - maks.
10 A
Napięcie - maks.
24.6 V
Rezystancja
1.82 Ohms
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 59,00mm x 55,00mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, uszczelnione - silikon RTV
Qmax przy Th
140,0W przy 27°C