CP100-40635
Numer produktu DigiKey
2223-CP100-40635-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP100-40635
Opis
PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 10 A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 62,0W przy 27°C 10 A
Kategoria
Delta Tmax przy Th
85°C przy 27°C
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość
6,35mm
Seria
Liczba stopni
2
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
10 A
Status części
Aktywny
Napięcie - maks.
16.1 V
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Rezystancja
1.36 Ohms
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40,00mm x 40,00mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, uszczelnione - silikon RTV
Qmax przy Th
62,0W przy 27°C