CP076581-238
Numer produktu DigiKey
2223-CP076581-238-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP076581-238
Opis
PELTIER, 6.5 X 8.1 X 2.38 MM, 0.
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 1,7W przy 27°C 0.7 A 150°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP076581-238 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Wysokość
2,38mm
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Liczba stopni
1
Seria
Prąd - maks.
0.7 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - maks.
3.9 V
Status części
Aktywny
Rezystancja
4.17 Ohms
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
150°C
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 6,50mm x 8,10mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, nieuszczelnione
Qmax przy Th
1,7W przy 27°C
Bazowy numer produktu
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C