CP074965-239
Numer produktu DigiKey
2223-CP074965-239-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP074965-239
Opis
PELTIER, 4.9 X 6.5 X 2.39 MM, 0.
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 0,9W przy 27°C 0.7 A 150°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP074965-239 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Wysokość
2,38mm
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Liczba stopni
1
Seria
Prąd - maks.
0.7 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - maks.
2.1 V
Status części
Aktywny
Rezystancja
2.35 Ohms
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
150°C
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 4,90mm x 6,50mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, nieuszczelnione
Qmax przy Th
0,9W przy 27°C
Bazowy numer produktu
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C