CMT-8503-85B-SMT-TR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
PUI Audio, Inc.
W magazynie: 649
Arkusz danych
Similar
PUI Audio, Inc.
W magazynie: 998
Arkusz danych
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Magnetyczne 3.6 V 90mA 2,73kHz 85dB przy 3,6V, 10cm Montaż powierzchniowy Podkładki lutownicze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CMT-8503-85B-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
102-CMT-8503-85B-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
102-CMT-8503-85B-SMT-CT-ND - Taśma cięta (CT)
102-CMT-8503-85B-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CMT-8503-85B-SMT-TR
Opis
BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMT-8503-85B-SMT-TR Modele
Kategoria
Technologia
Magnetyczne
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
85dB przy 3,6V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
90mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wejścia
Sygnał zera szczytowego
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie - znamionowe
3.6 V
Rozmiar / wymiar
0,335" x 0,335" (8,50mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Zakres napięć
3 - 5V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Częstotliwość
2,73kHz