CFM-A225C-120-350
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-A225C-120-350-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-A225C-120-350
Opis
FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Tuleja magnetyczna omniCOOL™ 69,7CFM (1,95m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
37,8dB(A)
Seria
Moc (W)
2.76 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
25,40mm
Prąd znamionowy (A)
0,230A
Przepływ powietrza
69,7CFM (1,95m³/min)
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,100in H2O (24,9Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Tuleja magnetyczna omniCOOL™
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C