CFM-A225C-018-327-20
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-A225C-018-327-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-A225C-018-327-20
Opis
FAN AXIAL 120X25.4MM 5VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 5V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Tuleja magnetyczna omniCOOL™ 62,9CFM (1,76m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart, czujnik prędkości (Tach)
Prod.
Szum
28,8dB(A)
Seria
Moc (W)
2.25 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
25,40mm
Prąd znamionowy (A)
0,450A
Przepływ powietrza
62,9CFM (1,76m³/min)
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,090in H2O (22,4Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Tuleja magnetyczna omniCOOL™
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C