CFM-8038S-240-449
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-8038S-240-449-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-8038S-240-449
Opis
FAN AXIAL 80X37.6MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 49,4CFM (1,38m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CFM-8038S-240-449 Modele
Kategoria
Szum
45,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
5.76 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,240A
Szerokość
37,60mm
Zakres napięć
21,6 - 26,4V=
Przepływ powietrza
49,4CFM (1,38m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,370in H2O (92,2Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Tuleja
Trwałość przy temperaturze
30000h przy 25°C