CFM-8015CF-240-363-20
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-8015CF-240-363-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-8015CF-240-363-20
Opis
FAN AXIAL 80X15.4MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja magnetyczna omniCOOL™ 43,6CFM (1,22m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart, czujnik prędkości (Tach)
Prod.
Szum
35,2dB(A)
Seria
Moc (W)
5.04 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
15,40mm
Prąd znamionowy (A)
0,210A
Przepływ powietrza
43,6CFM (1,22m³/min)
Zakres napięć
21,6 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
0,160in H2O (39,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Tuleja magnetyczna omniCOOL™
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C