CFM-8015BF-240-363-22
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-8015BF-240-363-22-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-8015BF-240-363-22
Opis
FAN AXIAL 80X15.4MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 46,5CFM (1,30m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
CFM-8015BF-240-363-22 Modele
Kategoria
Funkcje
Sterowanie PWM, czujnik prędkości (obrotomierz)
Prod.
Szum
36,3dB(A)
Seria
Moc (W)
5.04 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
15,40mm
Prąd znamionowy (A)
0,210A
Przepływ powietrza
46,5CFM (1,30m³/min)
Zakres napięć
21,6 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (45,0Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C