CFM-7015C-140-357-20
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-7015C-140-357-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-7015C-140-357-20
Opis
FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 70mm x 70mm (dł. x wys.) Tuleja magnetyczna omniCOOL™ 25,7CFM (0,720m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
CFM-7015C-140-357-20 Modele
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart, czujnik prędkości (Tach)
Prod.
Szum
35,7dB(A)
Seria
Moc (W)
3.12 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 70mm x 70mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
15,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,260A
Przepływ powietrza
25,7CFM (0,720m³/min)
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,140in H2O (34,9Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Tuleja magnetyczna omniCOOL™
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C