CFM-6025BG68-1120-587
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-6025BG68-1120-587-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-6025BG68-1120-587
Opis
DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 25 M
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 52,4CFM (1,47m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
CFM-6025BG68-1120-587 Modele
Kategoria
Szum
58,7dB(A)
Prod.
Moc (W)
17.76 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
1,48A
Przepływ powietrza
52,4CFM (1,47m³/min)
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
1,700in H2O (423,5Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C