CFM-6020B-150-368-20
Numer produktu DigiKey
2223-CFM-6020B-150-368-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFM-6020B-150-368-20
Opis
FAN TUBEAXIAL 60X60MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 19,1CFM (0,535m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
CFM-6020B-150-368-20 Modele
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart, czujnik prędkości (Tach)
Prod.
Szum
36,8dB(A)
Seria
Moc (W)
2.52 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
20,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,210A
Przepływ powietrza
19,1CFM (0,535m³/min)
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (44,8Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C