CBM-4010C-160-267-20
Numer produktu DigiKey
2223-CBM-4010C-160-267-20-ND
Producent
Numer produktu producenta
CBM-4010C-160-267-20
Opis
FAN BLOWER 39.5X10MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Dmuchawa 12V= Kwadratowe/zaokrąglone - 39,5mm x 39,5mm (dł. x wys.) Tuleja magnetyczna omniCOOL™ 1,8CFM (0,050m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CBM-4010C-160-267-20 Modele
Kategoria
Szum
26,7dB(A)
Prod.
Moc (W)
1.32 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe/zaokrąglone - 39,5mm x 39,5mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,110A
Szerokość
10,00mm
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Przepływ powietrza
1,8CFM (0,050m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,160in H2O (39,8Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Tuleja magnetyczna omniCOOL™
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C