CAF-A238S-220-300
Numer produktu DigiKey
2223-CAF-A238S-220-300-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAF-A238S-220-300
Opis
AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 220 ~
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 220V~ Kwadratowe - 119,5mm x 119,5mm (dł. x wys.) Tuleja 52,4CFM (1,47m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Szum
29,9dB(A)
Seria
Moc (W)
7,10W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
1800obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
220V~
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 119,5mm x 119,5mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Szerokość
38,50mm
Prąd znamionowy (A)
0,070A
Przepływ powietrza
52,4CFM (1,47m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,080in H2O (19,9Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Tuleja
Trwałość przy temperaturze
30000h przy 25°C