63MU103KZ12012
Numer produktu DigiKey
1189-63MU103KZ12012TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-63MU103KZ12012CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-63MU103KZ12012DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
63MU103KZ12012
Opis
CAP FILM 10000PF 10% 63VDC 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF Kondensatory warstwowe 63V Plastik, metalizowany 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
63MU103KZ12012 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V