50ZLJ100MT78X11.5
Numer produktu DigiKey
1189-1662-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-1662-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
50ZLJ100MT78X11.5
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 9000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
50ZLJ100MT78X11.5 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
475 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
950 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
120 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Trwałość przy temperaturze
9000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C