50YXM100MEFCTA8X11.5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 5 263
Arkusz danych
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
50YXM100MEFCTA8X11.5
Numer produktu DigiKey
50YXM100MEFCTA8X11.5-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
50YXM100MEFCTA8X11.5
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
50YXM100MEFCTA8X11.5 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
189 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
270 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C