50MU103KY11608 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 50MU103KY11608 |
Opis | CAP FILM 10000PF 10% 50VDC 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10000 pF Kondensatory warstwowe 50V Plastik, metalizowany 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 50MU103KY11608 Modele |
Kategoria | Materiał dielektryczny |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Tolerancja ±10% | Zakończenie Podkładki lutownicze |
Napięcie znamionowe - prąd stały 50V | Zastosowania Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego |