450MXH390MEFCSN30X40
Numer produktu DigiKey
1189-1999-ND
Producent
Numer produktu producenta
450MXH390MEFCSN30X40
Opis
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
450MXH390MEFCSN30X40 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.83 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.562 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C