35ZLH680MEFC10X23
Numer produktu DigiKey
1189-1749-ND
Producent
Numer produktu producenta
35ZLH680MEFC10X23
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
35ZLH680MEFC10X23 Modele
Kategoria
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.238 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.25 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
18 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,984" (25,00mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C