35MU683KZ12012
Numer produktu DigiKey
1189-4334-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-4334-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-4334-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
35MU683KZ12012
Opis
CAP FILM 0.068UF 10% 35VDC 0805
Szczegółowy opis
0.068 µF Kondensatory warstwowe 35V Plastik, metalizowany 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
35MU683KZ12012 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd stały
35V