35MU475MC44532
Numer produktu DigiKey
1189-2536-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-2536-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-2536-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
35MU475MC44532
Opis
CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812
Szczegółowy opis
4.7 µF Kondensatory warstwowe 35V Plastik, metalizowany 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
35MU475MC44532 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd stały
35V