35MU474KA13216
Numer produktu DigiKey
1189-4335-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-4335-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-4335-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
35MU474KA13216
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 35VDC 1206
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 35V Plastik, metalizowany 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
35MU474KA13216 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd stały
35V