35MU223KY11608
Numer produktu DigiKey
1189-4332-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-4332-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-4332-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
35MU223KY11608
Opis
CAP FILM 0.022UF 10% 35VDC 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory warstwowe 35V Plastik, metalizowany 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
35MU223KY11608 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd stały
35V