35MU106MD35750
Numer produktu DigiKey
1189-2530-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-2530-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-2530-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
35MU106MD35750
Opis
CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 35V Plastik, metalizowany 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
35MU106MD35750 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd stały
35V