25ZLG220MEFC8X11.5
Numer produktu DigiKey
1189-4171-ND
Producent
Numer produktu producenta
25ZLG220MEFC8X11.5
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25ZLG220MEFC8X11.5 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
490 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
36 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C