25YXJ100MT15X11
Numer produktu DigiKey
1189-25YXJ100MT15X11CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-25YXJ100MT15X11TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
25YXJ100MT15X11
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25YXJ100MT15X11 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
175 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
250 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
400 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C