25YXJ100MT15X11 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 25YXJ100MT15X11 |
Opis | CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 25YXJ100MT15X11 Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 175 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 250 mA @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Impedancja 400 mOhms |
Pojemność | Rozstaw odprowadzeń 0,098" (2,50mm) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar Śr. 0,197" (5,00mm) |
Napięcie - znamionowe 25 V | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,492" (12,50mm) |
Trwałość przy temperaturze 5000h przy 105°C | Typ mocowania |
Temperatura robocza -40°C - 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |