25WA4700MEFCGC18X25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 285
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 0
4700 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
25WA4700MEFCGC18X25
Numer produktu DigiKey
25WA4700MEFCGC18X25-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
25WA4700MEFCGC18X25
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
25WA4700MEFCGC18X25 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.3 A @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C