25PK33MEFCTA5X11
Numer produktu DigiKey
1189-25PK33MEFCTA5X11CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-25PK33MEFCTA5X11TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
25PK33MEFCTA5X11
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25PK33MEFCTA5X11 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
98 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
147 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C