25MU225MB23225
Numer produktu DigiKey
1189-2524-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-2524-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-2524-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
25MU225MB23225
Opis
CAP FILM 2.2UF 20% 25VDC 1210
Szczegółowy opis
2.2 µF Kondensatory warstwowe 25V Plastik, metalizowany 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25MU225MB23225 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd stały
25V