25MU105MA23216
Numer produktu DigiKey
1189-2520-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-2520-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-2520-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
25MU105MA23216
Opis
CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 25V Plastik, metalizowany 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25MU105MA23216 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,063" (1,60mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd stały
25V