Ilustracja dla 25MF224MZ12012 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
25MF224MZ12012
Numer produktu DigiKey
1189-25MF224MZ12012TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
25MF224MZ12012
Opis
CAP FILM 20% 25V .22UF 2012
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 25V Plastik, metalizowany 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd stały
25V