250BXC100MEFC16X25
Numer produktu DigiKey
1189-2212-ND
Producent
Numer produktu producenta
250BXC100MEFC16X25
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 250 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 12000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
250BXC100MEFC16X25 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
688.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.53 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
250 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
12000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-25°C - 105°C