16ZLH1000MEFCT78X20
Numer produktu DigiKey
1189-16ZLH1000MEFCT78X20CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-16ZLH1000MEFCT78X20TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
16ZLH1000MEFCT78X20
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
16ZLH1000MEFCT78X20 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
900 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.5 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
29 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C