16ZLH1000MEFCT78X20 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 16ZLH1000MEFCT78X20 |
Opis | CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 16ZLH1000MEFCT78X20 Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 900 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 1.5 A @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Impedancja 29 mOhms |
Pojemność | Rozstaw odprowadzeń 0,138" (3,50mm) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar Śr. 0,315" (8,00mm) |
Napięcie - znamionowe 16 V | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,866" (22,00mm) |
Trwałość przy temperaturze 8000h przy 105°C | Typ mocowania |
Temperatura robocza -40°C - 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |