16MU473KY11608
Numer produktu DigiKey
1189-4324-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-4324-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-4324-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
16MU473KY11608
Opis
CAP FILM 0.047UF 10% 16VDC 0603
Szczegółowy opis
0.047 µF Kondensatory warstwowe 16V Plastik, metalizowany 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
16MU473KY11608 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd stały
16V