16MU335MB33225
Numer produktu DigiKey
1189-2517-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-2517-1-ND - Taśma cięta (CT)
1189-2517-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
16MU335MB33225
Opis
CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
Szczegółowy opis
3.3 µF Kondensatory warstwowe 16V Plastik, metalizowany 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
16MU335MB33225 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie znamionowe - prąd stały
16V