53K413-500N5
Numer produktu DigiKey
1868-1336-ND
Producent
Numer produktu producenta
53K413-500N5
Opis
CONN N TYPE JACK ST 50OHM SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Typ T Złącze Gniazdo, gniazdo żeńskie 50Ohm Montaż panelowy Lutowany
Kategoria
Liczba portów
1
Prod.
Funkcje
Rozszerzona izolacja
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor obudowy
Srebro
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Styl złącza
Materiał styku środkowego
Miedź berylowa
Typ złącza
Gniazdo, gniazdo żeńskie
Materiał korpusu
Mosiądz
Zakończenie styku
Lutowany
Wykończenie korpusu
Biały brąz
Zakończenie ekranu
Lutowany
Powłoka styku środkowego
Złoto
Impedancja
50Ohm
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Charakterystyka mocowania
Kołnierz
Napięcie znamionowe
500 V
Typ mocowania
Gwintowane
Cykle współpracy
500
Częstotliwość - maks.
11 GHz