53K409-500N5 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rosenberger
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rosenberger
W magazynie: 136
Arkusz danych
W magazynie: 15
Molex
W magazynie: 0
Molex
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 226
Ease Electronics
W magazynie: 48
Fairview Microwave
Fairview Microwave
Typ T Złącze Gniazdo, gniazdo żeńskie 50Ohm Montaż panelowy Lutowany
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
53K409-500N5
Numer produktu DigiKey
53K409-500N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
53K409-500N5
Opis
N TYPE PANEL JACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Częstotliwość - maks.
11 GHz
Prod.
Liczba portów
1
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor obudowy
Srebro
Status części
Aktywny
Materiał styku środkowego
Miedź berylowa
Styl złącza
Materiał korpusu
Mosiądz
Typ złącza
Gniazdo, gniazdo żeńskie
Wykończenie korpusu
Biały brąz
Zakończenie styku
Lutowany
Powłoka styku środkowego
Złoto
Zakończenie ekranu
Lutowany
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Impedancja
50Ohm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie znamionowe
500 V