VS12VUA1VWMTFTR
Numer produktu DigiKey
846-VS12VUA1VWMTFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-VS12VUA1VWMTFTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
846-VS12VUA1VWMTFTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VS12VUA1VWMTFTR
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC PMDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 10,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy PMDE
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V (maks.)
Obudowa / skrzynia
2-SMD, odprowadzenia płaskie
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V