UDZVTE-175.1B
Numer produktu DigiKey
UDZVTE-175.1BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
UDZVTE-175.1BCT-ND - Taśma cięta (CT)
UDZVTE-175.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UDZVTE-175.1B
Opis
DIODE ZENER 5.1V 200MW UMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 200 mW Montaż powierzchniowy UMD2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UDZVTE-175.1B Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 1.5 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
UMD2
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms