TFZVTR30B
Numer produktu DigiKey
TFZVTR30BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TFZVTR30BCT-ND - Taśma cięta (CT)
TFZVTR30BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TFZVTR30B
Opis
DIODE ZENER 30V 500MW TUMD2M
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 30 V 500 mW Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TFZVTR30B Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
55 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 23 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW