SML-D12W8WT86C
Numer produktu DigiKey
SML-D12W8WT86CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SML-D12W8WT86CCT-ND - Taśma cięta (CT)
SML-D12W8WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SML-D12W8WT86C
Opis
LED YELLOW 1608 SMD
Szczegółowy opis
Żółte 588nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
SML-D12W8WT86C Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Kolor
Kwalifikacja
AEC-Q102
Konfiguracja
Standard
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
0,65mm
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,80mm