RW4C045BCTCL1
Numer produktu DigiKey
846-RW4C045BCTCL1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-RW4C045BCTCL1CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-RW4C045BCTCL1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RW4C045BCTCL1
Opis
PCH -20V -4.5A POWER MOSFET: RW4
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 4,5A (Ta) 1,5W (Ta) Montaż powierzchniowy DFN1616-7T
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1,5V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
6.5 nC @ 4.5 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±8V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
460 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,5W (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN1616-7T
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,8V, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
56mOhm przy 4,5A, 4,5V