RUR020N02TL
Numer produktu DigiKey
RUR020N02TLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RUR020N02TLCT-ND - Taśma cięta (CT)
RUR020N02TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RUR020N02TL
Opis
MOSFET N-CH 20V 2A TSMT3
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 20 V 2A (Ta) 540mW (Ta) Montaż powierzchniowy TSMT3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RUR020N02TL Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
2 nC @ 4.5 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±10V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
180 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
540mW (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TSMT3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,5V, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
105mOhm przy 2A, 4,5V