RTF015P02TL
Numer produktu DigiKey
RTF015P02TLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RTF015P02TLCT-ND - Taśma cięta (CT)
RTF015P02TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RTF015P02TL
Opis
MOSFET P-CH 20V 1.5A TUMT3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 1,5A (Ta) 800mW (Ta) Montaż powierzchniowy TUMT3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RTF015P02TL Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
5.2 nC @ 4.5 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±12V
Status części
Nie do nowych projektów
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
560 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
800mW (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TUMT3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
2,5V, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
135mOhm przy 1,5A, 4,5V